pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

McLaren zapowiada swoje najlepsze auto

KUP LICENCJĘ
ŁO
Pin It email print

McLaren Automotive potwierdził plany wykonania samochodu, który ma być lepszy od wszystkich poprzednich modeli brytyjskiej marki.

 

McLaren Special Operations, czyli dział odpowiedzialny za specjalne zamówienia stworzy model, który określany jest przez McLarena jako „Hyper-GT”. Auto ma być najbardziej luksusowym i kunsztownie wykonanym autem w historii firmy.  

Samochód na razie ma nazwę kodową BP23. Konstrukcja przewiduje w środku trzy miejsca, w tym centralne dla kierowcy. Pojazd będzie miał napęd hybrydowy.  

McLaren rozpoczął już prace projektowe i planuje rozpoczęcie dostaw w 2019 r. Firma wyprodukuje zaledwie 106 egzemplarzy, ale na wszystkie znalazła już klientów. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Wiadomości dnia na moto.pb.pl


News

Szlifowanie reputacji grubym heblem

 
News

Rząd milczy w sprawie renty dożywotniej

Kancelaria Prezydenta RP,...
News

Nadchodzi inflacja

W czwartek GUS podał najnowsze dane na temat...
News

Biznes, biznes ponad wszystko

W działalności biznesowej...
News

Kontrakty terminowe na WIG20 na piątek,...

Kontrakty terminowe na...
News

Prąd będzie bardziej polski, tylko ludzi żal

Polska załoga Engie i EDF...
News

Decydujący okres dla GPW

Tym razem nie chodzi o notowania akcji, kondycję...
News

Alterglobalistyczne usztywnienie

Logo Forum Ekonomicznego w...
Najlepsze blogi o biznesie

Wideo »

Nowy fotel biurowy RS jest w zasadzie sportowym siedzeniem, które znaleźć można w różnych wersjach kultowego modelu 911, ale zaprojektowanym do użycia w pomieszczeniach. Fotel jest elektrycznie regulowany, obity skórą Alcantra i ma wytłoczony emblemat niemieckiej marki.  

Portal worldcarfans.com informuje, że potencjalni nabywcy muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 6750 USD, czyli w przeliczeniu na polską walutę około 25 tys. złotych.

Porsche zmieni twoje biuro (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu